Digital Partnership Project Specialist

  • Tempo Indeterminato
  • Italia

Edenred Finland Oy.

Digital Partnership Project Specialist page is loaded

Hae locations Italy – Milano time type Kokopäiväinen posted on Julkaistu 2 päivää sitten job requisition id JR009155

Edenred on johtava digitaalisten palveluratkaisuiden tarjoaja ja työelämän jokapäiväinen kumppani. Tuomme yhteen yli 50 miljoonaa työntekijää, 2 miljoonaa palveluntarjoajaa ja 900 000 yritystä yhteensä 46 maassa.

Tarjoamme keskitettyjä ratkaisuja niin ruokailuun (ateriaedut), palkitsemiseen (lahjakortit ja muut sitouttamisen ratkaisut), matkustamiseen (multienergia-, huolto-, tietulli-, pysäköinti- ja työmatkaratkaisut) kuin maksamiseen (virtuaalikortit).

Tavoitteemme kiteytyvät sloganiimme ”Enrich connections. For good”, jonka mukaisesti lisäämme sidosryhmiemme hyvinvointia ja ostovoimaa. Ratkaisumme parantavat yritysten houkuttelevuutta ja tehokkuutta, elvyttävät työmarkkinoita sekä piristävät paikallista taloutta. Näin edistämme terveellisempiä ruokailutottumuksia sekä ympäristöystävällisten tuotteiden ja parempien matkustustapojen valintaa.

Edenredin kaikki 10 000 työntekijää ovat sitoutuneita tekemään työelämän eri ulottuvuuksista yhtenäisen kokonaisuuden. Rakennamme turvallisempaa, tehokkaampaa ja vastuullisempaa työelämää – joka päivä.

Vuonna 2021 konsernimme saavutti globaalien teknologiaresurssiensa ansiosta lähes 30 miljardin euron liiketoimintavolyymin. Tulos saavutettiin pääasiassa mobiilisovellusten, verkkoalustojen ja maksukorttien kautta.

Edenred on listautunut Euronext Paris -pörssiin ja sisältyy seuraaviin indekseihin: CACNext 20, CAC Large 60, Euronext 100, FTSE4Good ja MSCI Europe.

YOU WILL VIBE WITH US

La risorsa ricercata è un Digital Partnership Project Specialist che verrà inserito all’i nterno della Direzione Commerciale Merchant e sarà attivamente impegnata nel progetto di sviluppo della Rete E-Merchant.

La risorsa si occuperà del coordinamento della messa a regime dei Partner online e di tutte le iniziative che contribuiscono ad ottimizzare i processi ad essi relativi.

In particolare si occuperà di:

  • gestire il processo di onboarding dei partner online

  • collaborare con le altre funzioni aziendali come Legal, Sales, tech e Marketing.

  • monitorare KPI e target della rete digitale

  • tracciare le attività sui sistemi aziendali

WE WILL VIBE WITH YOU

  • Ottima padronanza del pacchetto MS Office (Excel e Power Point in particolare)

  • Ottima conoscenza della lingua inglese

  • esperienza minina di 3 anni nel coordinamento di progetti digitali

  • forte propensione alle relazioni interpersonali ed interesse per le attività commerciali di vendita

  • esperienza in analisi e ottimizzazione dei processi aziendali

Se hai un forte orientamento all’obiettivo e hai voglia di metterti in gioco in un ambiente stimolante e multinazionale inviaci la tua candidatura ed entra a far parte di Edenred

Hae nyt! – Vibe with Us!

0:00 / 0:25

About Us

The Edenred State of mind – Olemme erityinen yritys.

Etsimme uusia osaajia, ketkä omaksuvat paikkansa Edenredin matkassa samalla innolla ja intensiivisyydellä kuin mekin. Joukkoon liittyvät tuntevat kuuluvansa tänne välittömästi, sillä hekin haluavat kokeilla uusia asioita, jatkuvasti kehittyä, venyttää rajoja, voittaa ja kasvaa. Tarvitsemme vahvistukseksi joukkoomme osaajia, ketkä jakavat kunnianhimomme ja ketkä haluavat näyttää ammatilliset kyntensä, haastavat meitä ja itseään kehittyen edelleen joka päivä. Etsimme heitä, ketkä samaistuvat tähän kuvaukseen ja haluavat "vibe with us"!

#J-18808-Ljbffr

Per candidarti a questo lavoro visita it.jooble.org.

→ Vuoi di più? Iscriviti al Canale Telegram di Posizioni Aperte!